دانلود فارسی نویس پارسی نگار لیومون

LeoMoon ParsiNegar 1.26

اگر به دنبال یک فارسی نویس همه کاره میگردید، نرم افزار پارسی نگار لیومون را امتحان کنید!

با کمک این نرم افزار امکان تایپ فارسی در تمام نرم افزارهای گرافیکی و یا نرم افزارهای ویرایش فیلم و انیمیشن سازی را خواهید داشت. نرم افزار پارسی نگار لیومون دارای یک ادیتور فارسی، و همچنین صفحه کلید مجازی با حروف فارسی است. این صفحه کلید مخصوصا برای کاربرانی که کیبورد آنها لیبل فارسی ندارد بسیار مفید است.

شما میتوانید متن دلخواه خود را در ادیتور این نرم افزار تایپ کنید و سپس آن را کپی گرفته و در هر نرم افزار دیگری Paste کنید. سپس فونت آن را تنظیم نمایید تا به زیبایی و با فونت دلخواه شما نمایش داده شود. این نرم افزار دارای ده ها فونت زیبای فارسی است.

از دیگر قابلیت های این نرم افزار می توان به تبدیل متن های فارسی از فونت های دیگر به فونت استاندارد اشاره کرد. به این ترتیب میتوانید متن هایی که از قبل روی کامپیوتر خود دارید و یا از سایت های اینترنتی و برنامه های دیگر کپی گرفته اید را در محیط آن وارد کرده و بعد از تبدیل، از آن در هر نرم افزار دیگری استفاده نمایید.

توسط فارسی نویس پارسی نگار لیومون امکان تایپ فارسی در تمام نرم افزارهای معروف از جمله فتوشاپ، اتوکد، تری دی مکس، کورل، پریمیر، پیناکل، فلش، و … را خواهید داشت.

فارسی نویس لیومون، دارای دو برنامه مختلف است:

LeoMoon ParsiNegar

این برنامه امکان تایپ فارسی در ویندوز را فراهم میکند. و دارای یک کیبورد مجازی با حروف فارسی نیز میباشد. اگر برای تایپ فارسی در ویندوز مشکل دارید و یا کیبورد شما لیبل حروف فارسی ندارد، این برنامه کاملا برایتان مفید خواهد بود.

LeoMoon Persian TTT

این برنامه داری یک ادیتور پیشرفته برای تایپ فارسی است. و امکان کپی گرفتن متن فارسی و وارد کردن آن در سایر نرم افزارهای گرافیکی را دارد. کافیست متن مورد نظر خود را تایپ کرده و دکمه “کپی” را بزنید. سپس در نرم افزار مورد نظر خود آن را Paste کنید و فونت را روی یکی از فونت هایی که با _F شروع میشود تنظیم نمایید. این برنامه امکان تبدیل متن هایی با فونت های مختلف به فونت استاندارد برای استفاده در انواع نرم افزار ها را نیز دارد.

نسخه جدید این دو نرم افزار فارسی نویس را می توانید به صورت رایگان از دانلود اسپید دریافت نمایید:

دانلود LeoMoon ParsiNegar 1.26 – با حجم ۲۹٫۱ مگابایت

دانلود LeoMoon Persian TTT 4.53 – با حجم ۱۲٫۹ مگابایت

پسورد فایل دانلود شده، www.sarzamindownload.com میباشد.

منبع : سرزمین دانلود

دانلود آهنگ علیرضا عصار به نام جز عشق نمیخواهم دانلود آهنگ میلاد جلائیان به نام مهربونم دانلود آهنگ رامیار به نام خیابون قدیم دانلود آهنگ افشین آذری به نام پاییز
نظرات و ارسال نظر